Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці реалізовуватимуть науково-педагогічний проєкт всеукраїнського рівня

У Кременчуці реалізовуватимуть науково-педагогічний проєкт всеукраїнського рівня за темою “Модель надання освітніх послуг в системі позашкільної (неформальної) освіти”.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти, залучення недержавних громадських організацій, фізичних осіб-підприємців та підприємств міста Кременчука 7 липня 2020 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про реалізацію науково-педагогічного проєкту всеукраїнського рівня за темою «Модель надання освітніх послуг в системі позашкільної (неформальної) освіти» у місті Кременчуці у 2020/2021 навчальному році».

Загальний бюджет конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці на 2020/2021 навчальний рік у 2020 році складає 45,0 тис. грн, у 2021 році планується 90,0 тис грн за рахунок коштів, передбачених в місцевому бюджеті управлінню у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (для організацій на реалізацію програм, які виховують життєві навички дитини, особисті, соціальні і інші компетенції.

Для участі в Конкурсі допускаються недержавні громадські організації, фізичні особи-підприємці та підприємства міста Кременчука, що є суб’єктами господарювання, які не належать до державних або комунальних форм власності та здійснюють свою діяльність на момент оголошення конкурсу у місті Кременчуці.

Пріоритети Конкурсу:

розвиток позашкільної (неформальної) освіти;
розвиток компетенції дітей через задоволення потреби самовираження;
розвиток поваги до прав людини, гідності, громадянської свідомості, національності, демократичного погляду на різноманітність світоглядів, переконань і способів життя;
вирішення проблеми соціальної інтеграції: дітей з меншими можливостями (з культурно, географічно, соціально і економічно несприятливого середовища), з особливими потребами (особливо здібних і талановитих);
допомога у вирішенні проблеми інтеграції до ринку праці;
удосконалення знань, здібностей та навичок в певній сфері, надання людині додаткових ділових компетенцій.

Оголошення про конкурс буде розміщено на офіційному вебпоталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету додатково.

Рішення виконкому «Про реалізацію науково-педагогічного проєкту всеукраїнського рівня за темою «Модель надання освітніх послуг в системі позашкільної (неформальної) освіти» у місті Кременчуці у 2020/2021 навчальному році» можна переглянути за посиланням: https://kremen.gov.ua/?view=projects-executive-rada-archive&decision-project-period=2020-07&page=2

Система Orphus