Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці перебуває Посол Словацької Республіки в Україні

Сьогодні Кременчук відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол пан Марек Шафін. У межах офіційного візиту відбулася зустріч представника дипломатичної місії Словакії в Україні з міським головою Віталієм Малецьким.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Для Кременчука дуже цікавий словацький досвід у галузі машинобудування, оскільки питому частину кременчуцької економіки складають машинобудівні підприємства. Віталій Малецький розповів, що вчора на базі ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» відбулася широка ділова дискусія щодо надання щодо підтримки вітчизняній продукції машинобудування при публічних закупівлях. Вирішення цієї проблеми на законодавчому рівні дасть можливість українським підприємствам не скорочувати свої потужності, а створювати нові робочі місця,  працювати на покращення національної економіки та, головне,  знаходити нових партнерів серед європейських країн.  

Читайте також: Усі контракти, які уклала держава із Крюківським вагонобудівним заводом, будуть виконані, – Олег Синєгубов

У відповідь Посол Словацької Республіки в Україні пан Марек Шафін розповів про досвід Словацької Республіки в частині реалізації моделі підтримки національного виробника.  Він зазначив, що економіка Словакії зорієнтована на європейський ринок, повністю відкрита. Марек Шафін наголосив, що після зняття карантинних обмежень, пов’язаних із розповсюдженням коронавірусної інфекції, на наші країни чекають нові взаємовигідні проєкти, що стосуються різних економічних та гуманітарних напрямів.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus