Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 68 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування потребують компенсації для забезпечення житлом

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося засідання місцевої комісії для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Керівник департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко зазначила, що у Кременчуці 68 дітей цих категорій потребують державної компенсації на забезпечення житлом, з них 4 особи з інвалідністю.

Члени комісії визначили спрямування субвенції у 2020 році з державного бюджету місцевим бюджетам по Кременчуку за напрямом – виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою придбання житла та затвердили список осіб, які її потребують.

Опосередкована вартість спорудження житла по Полтавській області складає 11523 грн, тож вартість компенсації для придбання житла на 1 особу складає 357 тиc. 213 грн, для дітей-інвалідів ця сума вища – 472 тис. 443 грн із врахуванням 10 кв.м. додаткової житлової площі відповідно до вимог чинного законодавства. Тож орієнтовний розмір потреби стосовно спрямування субвенції за напрямом призначення грошової компенсації у 2020 році по місту Кременчуку становить 24 млн 751 тис. 404 грн.

поширити новину: