Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Глобиному перевірили якість води на міських пляжах

Про стан проходження купального сезону у відкритих водоймах і стан дозвілля на воді у Глобиному говорили на засіданні міської комісії з ТЕБ та НС.

Про результати лабороторних досліджень води в поверхневих водоймах міста доповів начальник відокремленого підрозділу Центру лабораторних досліджень в Полтавській області Олександр Демочко, повідомили у Глобинській міській раді.

Він розповів, що майже п’ятикратне перевищення вмісту сполуки азоту амонію (2,45 мг/дм куб) у пробах води відібраної на березі ставка в центрі міста в парку “Молодіжний” 26 червня. Решта зразків відібраних у ставку «Мічуріна» і «Некрасова» показали нормативний результат. 

Читайте також: Пляжі Полтавщини, на яких не можна купатись: перелік

На комісії прийняли рішення про заборону купання в ставку “Центральний”, що в парнку “Молодіжний”. Там, відповідно, встановлять таблички заборонного змісту.

У тижневий термін мають усунути недоліки виявлені при перевірці місця дозвілля біля ставка «Мічурін». Комісія рекомендувала виконавчому комітету прийняти рішення про закриття проїзду автотранспорту до даного місця дозвілля. 

Фото: Глобинська міськрада

 

Система Orphus