Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі оголосили конкурс на кращий проєкт меморіального комплексу загиблим на Сході землякам

Гадяцька міська територіальна громада оголосила конкурс на кращий концептуальний проєкт облаштування меморіального комплексу «Земляки, які стали на захист Вітчизни», повідомляє Гадяч City.

У Гадячі вже давно точилися розмови про те, що у місті вже давно пора увічнити пам’ять земляків, які поклали життя за Україну у війні на Сході держави. З одного боку цього щиро прагнули і добровольці, які пішли воювати, і сама громада, з іншого – цього не можна було зробити через законодавство: лише процедура конкурсу давала можливість встановити пам‘ятник і облаштувати меморіальну зону.

Нарешті на останній сесії міської ради депутати затвердили рішення про оголошення конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування меморіальної зони.

“Участь у ньому можуть брати як юридичні, так і фізичні особи – студенти архітектурних, будівельних та мистецьких вишів чи авторські колективи. Це має бути проект, який сприйматиметься і учасникми АТО(ООС), жителями міста та туристами, а також нестиме патріотичний меседж для підростаючого покоління”.

Ділянка під майбутній меморіал розташована в історичній частині міста – між парковою площею на завершенні вулиці Шевченка (де раніше розташовувався пам’ятник Леніну), пам’ятним знаком учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС, танцмайданчиком та парковою доріжкою.

Для участі у конкурсі учасники конкурсу мають оформити заявку на електронну адресу конкурсуarh.hadiach.konkurs@gmail.com або листом на адресу: відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцької міської ради, вул Лесі Українки, 3, м. Гадяч, Полтавська область.

поширити новину: