Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У двох ОТГ на Полтавщині розробляють план дій для покращення “громадського здоров’я”

Представники КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» зустрілися з керівництвом Горішньоплавнівської міської ОТГ та Пришибської ОТГ Кременчуцького району з метою визначення та реалізації подальших спільних заходів у сфері громадського здоров’я.

Під час візитів фахівці обласного центру громадського здоров’я ознайомились з проведеними заходами з питань громадського здоров’я, що реалізуються в громадах. 

У Горішньоплавнівській міській ОТГ зацікавило формування цілісного ставлення юнацтва, дітей та молоді до власного здоров’я, покращення їх фізичного розвитку, обізнаності з питань соціально небезпечних захворювань (туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркозалежності).

У Пришібській ОТГ заслуговує поширення на інші території досвід реалізації заходів, спрямованих на зменшення впливу на здоров’я факторів навколишнього середовища та будівництво закладів інфраструктури здоров’я.

“Відповідно до основних проблем, які мають місце в громадах, наявності факторів навколишнього середовища, що негативно впливають на стан здоров’я населення, сплановано проведення спільних заходів з питань громадського здоров’я. Результатом візитів стала домовленість з керівництвом громад щодо розробки та реалізації комплексу спільних дій, які позитивно вплинуть на покращення стану здоров’я населення та якість його життя”. – йдеться у повідомленні КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради».

Система Orphus