Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ця дорога – не тільки візитівка регіону, а і важлива транспортна артерія України, — Олег Синєгубов

6 липня голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін ознайомилися з поточним станом ремонту ділянки дороги “Київ — Харків”, що розташована у межах Полтави.

“Ремонт відбувається у рамках Програми Президента України “Велике будівництво”. Ця ділянка стала проблемною, фактично негативною візитівкою Полтавщини. Ми вирішили цю ситуацію виправити. Загальна сума коштів, яка була потрібна на ремонт цієї ділянки, складала близько 220 мільйонів гривень. На початку це було на умовах співфінансування з містом. Після того, як область виділила 117 мільйонів, а Полтава лише 17 мільйонів, ми зрозуміли, що місто не зможе профінансувати проєкт і виконати свої зобов’язання. Ми звернулись до керівництва держави, до Уряду і нам надали державну субвенцію у розмірі 95-ти мільйонів гривень, що фактично дозволило розраховувати на звершення робіт у повному обсязі до кінця літа”, – розповів Олег Синєгубов.

Як зазначив директор ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” Олексій Басан, наразі відбувається стикування “полтавської” ділянки автотраси з вже відремонтованою частиною дороги. Робітники вкладають верхній шар курпнозернистого асфальтобетону по вулиці Київське шосе. Потім укладуть фінальний шар щебенево-мастикового асфальтобетону і переведуть рух на відремонтовану смугу.

У червні через дощі довелося будівництво уповільнити. Наразі роботи тривають навіть на вихідних. Всі технічні процеси контролюють спеціалісти. Роботи мають завершити до кінця серпня.


 

 

поширити новину: