Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Цього тижня у Полтаві запрацює відремонтоване терапевтичне відділення першої міської лікарні

Уже до кінця цього тижня у КП «1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» після капітального ремонту введуть в експлуатацію терапевтичне відділення, а одразу після цього розпочнуть реконструкцію відділення анестезіології та реанімації.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Учора перший заступник міського голови Ігор Федій, директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза, начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня, в.о директора, заступниця директора з організаційно-методичної роботи Ганна Селькіна, представник підрядної організації разом із регіональною представницею Національної асамблеї людей з інвалідністю Іриною Твердохліб та головою Полтавського осередку Всеукраїнської організації осіб з порушенням зору «Генерація успішної дії» Мариною Бабець перевірили стан виконання робіт та проінспектували умови доступності для людей з інвалідністю.

Цьогоріч у 1 МКЛ уже ввели в експлуатацію і капітально відремонтоване неврологічне відділення, а з 17 липня розпочнуть капремонт та реконструкцію відділення анестезіології та реанімації.

“Для лікарні закупили ряд сучасного обладнання на загальну суму 38 млн грн. Придбали вкрай необхідне медичне обладнання для реанімаційного відділення – апарати штучної вентиляції легень, слідкуючу апаратуру. Також ендоскопічну стійку для проведення малоінвазійних втручань у хірургічній практиці, С-дугу – апарат для операційної травматологічного відділення. Придбали апарат для проведення мамографії, рентгенологічний апарат”, – йдеться у повідомленні.

Стаціонарна допомога в КП «1-А МКЛ ПМР» надається в 8 стаціонарних відділеннях на 300 цілодобових ліжках. У закладі функціонують: хірургічне, травматологічне, неврологічне, гострої цереброваскулярної патології, пульмонологічне, терапевтичне відділення; відділення анестезіології та інтенсивної терапії, дитяче інфекційне відділення.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus