Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Традиційні Купальські гуляння у Ковалівці під Полтавою скасовують

Традиційних Купальських гулянь на Березі свободи у с. Ковалівка цьогоріч не буде.

Про це повідомив один із засновників фестивалю, колишній голова Ковалівської сільської ради та ексдепутат Верховної Ради минулого скликання Юрій Бублик.

“Відпочивати до нас на фестиваль приїздили тисячі людей з усієї України та, зазвичай, кожного року були гості із-за кордону. Та життя внесло корективи і, у зв’язку з пандемією, довелося відмінити свято, хоча до останнього сподівалися його провести в разі послаблення карантину в Україні. Але наразі, задля нашої спільної безпеки, Купальські гуляння-2020 перенесено на 2021 рік”, – зазначив він. 

Свого часу на Купальських гуляннях виступали як відомі українські гурти – «Мандри», «Mad Heads XL», «Фліт», «KOZAK SYSTEM», «Мейд ін Юкрейн», «Лісапетний Батальйон», «Цвіт Кульбаби», «ТНМК», так і місцеві ансамблі. Також двічі приїздив відомий шоумен Ігор Кондратюк із телепрограмою «Караоке на майдані»; свято супроводжували “живі барабани” та  вогняні шоу, проводились масштабні спортивні змагання з волейболу, футболу. Розігрували призи в безпрограшній лотереї, кошти з якої спрямовували на допомогу бійцям московсько-української війни.

Система Orphus