Ви тут:
Суспільство Україна 

Тіло загиблого українського військового медика ідентифікували

Результати експертизи ДНК показали, що тіло військового, якого днями передали на підконтрольну Уряду України територію, це загиблий медик-сержант Микола Ілін. Наразі триває підготовка до проведення ритуалу вшанування полеглого українського героя. Прощання з медиком відбудеться у Києві, 22 липня.

Про це інформує пресцентр ООС.

Загиблий сержант Микола Ілін дійсно був громадянином Естонії, проходив військову службу в підрозділі ЗС України на законних підставах. Згідно з чинним законодавством, а саме Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, можуть у добровільному порядку (за контрактом) проходити військову службу у Збройних Силах України.

Неідентифіковане тіло було передано після нелегких перемовин УС СЦКК через СММ ОБСЄ з представниками російсько-окупаційних військ на КПВВ “Мар’їнка” на підконтрольну Уряду України територію. Підтверджень того, що це – військовий медик, який загинув 13 липня поблизу села Зайцеве, не було.

Фото: Міноборони

поширити новину: