Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Театр сучасного діалогу влаштовує екскурсію пам’ятниками корупції Полтави

31 липня о 18.30 Театр Сучасного діалогу пропонує всім охочим дізнатися корупційні схеми відомих місць Полтави, про які пересічні перехожі можуть не здогадуватися.

“Покажемо визначні полтавські пам’ятки під новим кутом – Кадетский довгобуд, фонтан за мільйон доларів та аеропорт «Полтава». В планах екскурсії – огляд палаців деяких чиновників, що розпоряджаються коштами громади. На завершення – підприємці, чий бізнес було «віджато», почастують смачними полтавськими галушками, але вже на новому місці”, – запевняють організатори.

Для комфортного пересування під час екскурсії маєють спеціальний автобус, тому кількість місць обмежена. Для участі треба зареєструватися

Екскурсовод – Олексій Северин, кандидат технічних наук, спеціаліст в сфері державних закупівель.

«Ідея виникла з огляду на суспільний резонанс від аналогічних заходів по всьому світу. Вирішили долучитись і ми в Полтаві», – зазначає він. 

Екскурсія відбувається в рамках соціально-мистецького проєкту «corrupt:off» за підтримки Полтавської філії Суспільної служби України, European Endowment For Democracy, House of Europe Danish Cultural Institute in Estonia, Latvia and Lithuania

Система Orphus