Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Система БПД ініціює проведення фотофонкурсу «Моя родина- моя фортеця»

8 липня, починаючи з 2012 року в Україні відзначається День сім’ї. З метою привернення уваги громадськості до проблем української родини, виявлення та підтримки активних родин, пропагування сімейних цінностей Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області оголошує фотоконкурс «Моя родина – моя фортеця».

«Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В родині вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління. Тому реалізуючи даний проект ми маємо на меті популяризувати та укріпити традиційні сімейні цінності, адже зростання авторитету сім’ї у суспільстві, зміцнення сімейних цінностей та родинних зв’язків є важливим пріоритетом державної політики», – повідомив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

До участі може долучитися будь-яка родина.

Для участі у конкурсі необхідно завантажити цікаве, креативне або просто улюблене сімейне фото, на якому зображена Ваша родина або її сімейні традиції, в коментарях під оголошенням про Конкурс на сторінці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області у Фейсбуці (https://www.facebook.com/poltava.legalaid/)та Instagram (@pllegalaid19) до 8 липня до 16. 30. З коротким, не більше 100 слів, описом Вашої родини та Ваших сімейних традицій.

Голосувати може кожен бажаючий за фото, яке найбільш сподобалось, поставивши «лайк” біля нього. Переможцем конкурсу стане фото, яке набере найбільшу кількість голосів. Підсумки голосування будуть проводитись 8 липня о 17.00 год. Власник фото – переможця отримає заохочувальний подарунок від Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Завантажуйте свої сімейні фото та отримуйте призи від системи безоплатної правової допомоги !

поширити новину: