Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Світлана Тарабарова випустила новий кліп і пісню “Крила”

Українська співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) записала спільну композицію із солістом групи INPLUS Андрієм під назвою “Крила”.

Новий сингл “Крила” з’явився на YouTube-каналі співачки 1 липня. Як повідомила команда TARABAROVA, співпраця двох музикантів вийшла зовсім випадковою. Світлана записувала свій хіт, в той час як за стіною студії звукозапису почула чудові мелодії у виконанні Андрія Порадовського, пише 24 канал.

“Працюючи над новим треком, я раптово почула за стіною кілька нот, які зачепили щось в моєму серці, а поспілкувавшись із Андрієм, відчула, що, об’єднавши зусилля, ми зможемо через музичні імпульси нагадати людям, як важливо у стосунках дарувати щиру любов, дарувати крила”, – розповіла TARABAROVA.
До нового максісинглу увійшли 4 версії пісні “Крила”: original, liquid funk version, orchestra version та dance mix, які вже доступні на всіх музичних платформах. Артистка переконана, що пісня “Крила” нагадує про те, що завжди потрібно залишатися дітьми у коханні, підтримувати, вірити один в одного та відчувати все, як в перший раз.

поширити новину: