Ви тут:
Суспільство Україна 

Субвенція на соцекономрозвиток: Мінрегіон схвалив близько 2 тисяч проєктів

1 липня у Мінрегіоні відбулось засідання Комісії для розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами та за об’єктами (заходами).

Комісія розглянула та схвалила узгоджені пропозиції від народних депутатів та обласних державних адміністрацій щодо розподілу близько 300 млн гривень субвенції на фінансування близько 200 проєктів.

Як зазначив Олексій Чернишов, Державним бюджетом на 2020 рік Мінрегіону передбачено субвенцію в обсязі 1,7 млрд гривень. Пропозиції щодо її розподілу подаються народними депутатами України, обласними та Київською міською держадміністраціями. На минулому засіданні Комісії було розглянуто та схвалено пропозиції щодо розподілу 1,4 млрд гривень між близько 1000 проектами та заходами.

«Загалом Комісією з розподілу субвенції на соцекономрозвиток окремих територій вже схвалено близько 1200 проєктів, реалізація яких позитивно вплине на розвиток регіонів, а це, нагадаю – один з головних пріоритетів діяльності Мінрегіону», – повідомив Олексій Чернишов.

Система Orphus