Ви тут:
Суспільство 

SpaceX доставить нову команду астронавтів на МКС вже восени

Окрім того Національна космічна агенція США НАСА оголосила, що наступної весни компанія Ілона Маска SpaceX доставить на МКС новий, вже третій екіпаж.

Про це повідомляє Голос Америки.

Національна космічна агенція США НАСА оголосила, що наступної весни компанія Ілона Маска SpaceX доставить на МКС новий, вже третій екіпаж.

Команда Crew-2 складатиметься із американських астронавтів Меган Макартур, Шейна Кімбороу, японця Акіхіто Хошіде та француза Тома Песке. Вони пробудуть на Міжнародній космічній станції півроку.


Нагадаємо, у травні НАСА та SpaceX здійснили перший успішний запуск пілотованої місії до МКС Demo-2, який став проривом для космічної галузі США й допоміг позбутись залежності від російських “Союзів”. За останні 9 років США самостійно не відправляли астронавтів на МКС після згортання вартісної програми шатлів.


Американці Даг Гарлі та Боб Бенкен, які взяли участь в історичному польоті, повернуться на Землю уже в цю неділю. Подію транслюватимуть наживо.

Раніше НАСА оголошувала, що наприкінці вересня на МКС полетить друга команда Crew-1: американці Віктор Гловер, Майкл Гопкінс, Шеннон Волкер та японець Соїті Ногуті. Зараз астронавти проходять підготовку до запуску.

Читайте також: SpaceX назвала дату запуску десятої партії супутників Starlink

Апарат Crew Dragon для польоту Crew-1 стартуватиме на ракеті Falcon 9 із космодрому Кейп Канаверал у Флориді. Саме звідти SpaceX здійснює чимало своїх запусків.

За майже 20 років свого існування на МКС побували 240 астронавтів із 19 країн світу, які провели там понад 3 тисячі наукових експериментів.

Система Orphus