Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

СOVID-19: полтавська легкоатлетка назвала дату свого повернення з Кенії

Ольга Ляхова повертається додому.

Про це розповіла сама спортсменка в Іnstagram.

“Пробувши 4 місяці в Кенії, я усвідомила, що це дійсно рідне місце, і люди які мене оточують стали рідними. Так, я сумую за сім’єю в Україні. Але також розумію, що буду сумувати за Кенії. І можу сказати з упевненістю-застрягти в Кенії-це не страшно, а навіть класно. Мені здається, я б змогла повторити.
Зараз у мене квитки на 21 липня. Квитки знову поміняли в десятий раз. Але думаю, що це вже останній. Але звичайно, всяке може бути”, – розповіла Ляхова.

Переглянути цей допис в Instagram

Пробыв 4 месяца в Кении, я осознала , что это действительно родное место, и люди которые меня окружают стали родными. Да, я скучаю по семье в Украине. Но также понимаю, что буду скучать по Кении. И могу сказать с уверенностью-застрять в Кении-это не страшно ,а даже классно. Мне кажется, я бы смогла повторить. Сейчас у меня билеты на 21 июля. Билеты снова поменяли в десятый раз. Но думаю, что это уже последний. Но конечно, всякое может быть … Мы уже начали строить дом для нуждающейся кенийской семьи , и уже очень скоро вы увидите результаты нашей работы. Это так здорово-делать других – немного счастливее. Эти чувства бесценны… Всё таки этот сбор проходит с пользой. И мне кажется, что за это время, я стала совсем другим человеком, и сейчас совсем по другому смотрю на многие вещи. То ли горы на меня влияют , то ли сама страна. А вы что думаете ? . . #thoughts #kenyalife #kenya365 #ukrainianathlete #nikeathletics #portra #sportportrait

Допис, поширений Ольга Ляховая💙💛 (@lyakhova.olga.800)

Ляхова Ольга Олександрівна (нар.18 березня 1992 , Рубіжне, Луганська область), українська легкоатлетка, бігунка на середні дистації, учасниця Олімпійських ігор 2016 року.

Народилась у спортивній сім’ї: мати — екс-чемпіонка України з бігу на 800 метрів, батько — тренер з боксу. У легку атлетику Ольга Ляхова прийшла в 11 років до ДЮСШ «Авангард», Кременчук. До цього вона займалася художньою гімнастикою. Першими успіхами відзначилась у стрибках у довжину, здобувши декілька перемог на змаганнях обласного рівня. Надалі деякий час приділяла увагу спринту, але згодом змінила спеціалізацію на біг на середні дистанції, переважно 800 метрів.

Читайте також:
Легкоатлетичний матч Європа — США: Ольга Ляхова виборола срібло

Система Orphus