Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Соцпрацівники Полтавщини отримали засоби індивідуального захисту

28 липня у Полтаві передали засоби індивідуального захисту для соціальних працівників області у рамках проекту Міністерства соціальної політики, ЮНІСЕФ та «Української мережі за права дитини».

Головне завдання проекту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» – посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії.

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час COVID-19 отримають 344 фахівці з соціальної роботи та спеціалісти служб у справах дітей Полтавської області. Кожен такий набір розрахований на 2 місяці використання: містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

“Проблеми дітей, які повернулись з інтернатних закладів у родини на час пандемії, нікуди не зникли. Головну роль у забезпеченні безпеки перебування дітей у цих сім’ях несе саме соціальний працівник. Вони, перші, реагують на виклики, супроводжують ці родини. Тож вони мають виконувати свою роботу безпечно”, – наголосила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижиченко.

Окрім медичного захисту, проект надаватиме також професійну підтримку для соціальних працівників та гуманітарну допомогу сім’ям, відповідно до індивідуальних потреб.

“З початку карантину з інтернатних закладів у родини повернулись 42 тисячі дітей. Основна задача проекту — провести моніторинг та зрозуміти, у яких умовах перебувають діти. У рамках проекту ми проводимо і навчання для соцпрацівників”, – розповіла координатор проекту “Української мережі за права дитини” Ольга Коссе.

Окрім Полтавщини, проект діє у Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській та Харківській областях. Під час проекту навчальну підтримку отримають понад 600 фахівців, під соціальним супроводом яких перебуватиме 5000 сімей, в які повернулися діти з інтернатів.

 

поширити новину: