Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Шукають керівника Кременчуцької гімназії №19

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Кременчуцької гімназії №19 розмістили на сайті Кременчуцької міської ради.

Претенденти на посаду можуть взяти участь у конкурсі, подавши такі документи:

– письмову заяву про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади одного конкретного закладу освіти, згоду на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копію паспорта громадянина України;

– копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

– довідку про відсутність судимості;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи подаються до департаменту освіти (каб. 24) з 03.07.2020 по 31.07.2020 з 9.00 – 15.00; обідня перерва 12.00 – 13.00.

Конкурсний відбір проводиться в такі етапи:

– І етап (перевірка знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, що відбувається шляхом письмового тестування) розпочинається 20.08.2020 о 10.00 в малій залі № 2 МВК.

– ІІ етап (перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання) розпочинається 20.08.2020 о 13.00 в малій залі № 2 МВК.

– ІІІ етап (публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування) розпочинається 20.08.2020 о 14.30 в малій залі № 2 МВК.

Система Orphus