Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Школа волонтерів” збирає випускників на онлайн-тусовку

З нагоди 20-річчя «Школи волонтерів» Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді оголошує онлайн – тусовку #Волонтерство – це можливість відкрити себе!

“Волонтери всіх часів, відгукніться! Згадайте волонтерську роботу, яка приносила вам відчуття щастя від досягнення своєї благородної мети, події, які вкарбувалися в пам’ять, хвилини великого хвилювання і радості, перемог над невпевненістю та страхами”, – закликають організатори.

Зокрема, запрошують учасників заходів «Екстрим-фестиваль», «Арттерапія», «Полтава проти паління!», «Ветеран живе поруч», «Від серця – до серця», акція «Полтава СНІДу каже: «Ні!», «Освіта», «Адаптив», «Пара – BEST», «Чарівники гарного настрою» та ін.

“Ми пропонуємо вам згадати, як ви потрапили до «Школи волонтерів» Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, хто привів чи змотивував? Чому ви залишилися або, що вас злякало? Чи пам’ятаєте своє перше волонтерське завдання?  Надішліть нам ваші волонтерські фотографії, які покажуть якою роботою ви займалися, фото вашого сьогодення (ті моменти вашого життя, якими ви хочете поділитися: навчання, кар’єра, особисте життя хобі) і коротеньку розповідь про те, як ви були волонтером. Можна записати відеопобажання новим волонтерам!”

Фото та розповіді розмістять у групі Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Фейсбуці.

Система Orphus