Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Школа муніципального розвитку: у Полтаві реалізують новий освітній проєкт

Розпочався набір до Школи муніципального розвитку – освітнього проєкту, що має на меті підготувати майбутніх депутатів місцевих рад на Полтавщині. Програма буде складатися із 6-ти модулів по два дні кожен, по п’ятницях та суботах. До участі запрошуються всі, хто має намір якісних змін, реформ на місцях та готовий працювати на результат та бути депутатом місцевих рад.

У рамках проєкту слухачі пройдуть навчання у кращих викладачів України із різних сфер: проєктний менеджмент, муніципальний маркетинг, публічні виступи та ораторське мистецтво, місцева економіка, основи виборчого процесу, освіта, транспорт тощо. Лекції та семінари проходитимуть у Полтаві із дотриманням усіх карантинних вимог.

Набір до Школи стартував 29 липня. Відбір учасників проходитиме на конкурсній основі. Основними вимогами є бажання брати участь на виборах до місцевих рад на Полтавщині, готовність до реалізації проєктів розвитку після навчання. Цей проєкт не є політичним, тож до участі запрошуються бажаючі, незалежно від партійної приналежності. Загалом буде відібрано 30 слухачів із Полтавської області.

По завершенню навчання учасники підготують проєкти розвитку Полтави. Найкраща робота отримає фінансування для реалізації від партнерів Школи.

Спікерами Школи муніципального розвитку стануть: викладачі програми МВА Міжнародного інституту менеджменту (МІМ Київ), виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів , очільниця ГО «Освіторія» та засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин, експерт із місцевого самоврядування Олександр Солонтай, засновник театральної студії «Сверхзадача» В’ячеслав Жила , урбаністка, засновниця ГО «Місто-Сад» Євгенія Кулеба та інші.

Внесок учасника програми – 3400 грн. Також на курсті передбачено 5 безкоштовних місць (стипендія від партнерів проєкту).

Заявку на участь можна заповнити тут: https://docs.google.com/forms d/e/1FAIpQLScSZpG2NUziGGWO3ib784PyVgRy9wFIhv00cWgwdbnWXjja9g/viewform до 5 серпня включно.

Система Orphus