Ви тут:
Р Суспільство 

Сертифікати на стрибки з парашутом: види, вартість, де придбати

Нові, абсолютно незвичні відчуття. Швидкість, що сягає 200 км/ч – але за неї ніхто не штрафує. Абсолютна тиша, яка з головою накриває під куполом. Все це – про стрибки з парашутом, популярність яких останнім часом стрімко зростає. А сертифікат на стрибок з парашутом – це фактично ваш квиток в небо. І перепустка в інше життя.

Види подарункових сертифікатів

Існують два способи максимально безпечно виконати перший у житті стрибок з парашутом – тандем з інструктором або самостійний статик-лайн. І, відповідно, два види сертифікатів.

Сертифікат на тандем дає право на один стрибок з парашутом у парі з інструктором. Він виконується зі спортивного літака з висоти 4200 метрів та передбачає майже хвилину вільного падіння на величезній швидкості – до 200 км/год. Чому він називається тандемом? Тому що студент за допомогою спеціальної, дуже міцної підвісної системи прикріплений до інструктора, який і відповідає за всі етапи стрибка. Чисте задоволення!

Сертифікат на статик-лайн дає право виконати один самостійний (тобто, без інструктора) стрибок. Гранична висота такого стрибка – близько 1000 метрів, оскільки він не передбачає вільного падіння: парашут відкриється автоматично після виходу з літака. Далі у вас буде 5-7 хвилин на пілотування сучасного парашуту типу “крило” до приземлення.

Який сертифікат краще обрати новачкам

Для першого знайомства з небом, – щоб відчути, що це за стихія, що таке висота та швидкість, як проходить стрибок, – ми рекомендуємо обрати сертифікат на тандем. Під час такого стрибка інструктор докладно розкаже (і, головне, покаже), як саме працює основний парашут, як ним управляти і як зверху виглядає майданчик приземлення. Тож, якщо надалі ви захочете зробити ще і самостійний стрибок, вам багато що буде зрозумілим.

Тандем-стрибок також більш безпечний для новачків та не вимагає тривалого навчання. Натомість, навчання по програмі статик-лайн триває близько п’яти годин.

Якщо ви вже придбали сертифікат на самостійний статик-лайн, але дорогою до аеродрому передумали на користь тандем-стрибка, то це не проблема. Прямо на дропзоні можна доплатити різницю у вартості сертифікатів, пройти 15 хвилин інструктажу – та до літака!

Чому сертифікат – хороший подарунок

Будь-які емоції – це хороший і модний подарунок, який виграє перед більш матеріальними, але інколи непотрібними дрібничками. А стрибок з парашутом – тим більше! За рівнем адреналіну та яскравих відчуттів він випереджає всі можливі картинги чи авіасимулятори.

Купити подарунковий сертифікат можна під конкретну дату, а активувати – у будь-який момент. Він діє протягом усього парашутного сезону, в залежності від погоди до кінця жовтня або початку листопада. А можна навіть придбати його “про запас”, і хороший подарунок близьким або друзям завжди буде напоготові. За потреби сертифікат можна передати іншим людям: право на стрибок дає картка, а не прізвище покупця.

Сертифікат на стрибок з парашутом можна придбати в електронному вигляді – і отримати його на електронну пошту, або замовити доставку красивого пластикового сертифікату у вигляді картки. Для оформлення подарунку її можна вкласти до святкової листівки.

Скільки коштують сертифікати

Вартість сертифіката на стрибок з парашутом не відрізняється від цін безпосередньо на аеродромі. Сертифікат на тандем коштує 3800 гривень. Окремо можна заздалегідь закласти сюди вартість відеозйомки камерою GoPro з руки інструктора – 500 грн, або повноцінну фото- та відеозйомку у вільному падінні професійним оператором – 1600 грн (за бажанням).

Ціна сертифікату на статик-лайн – 2300 гривень. Оскільки цей стрибок виконується без інструктора, то фото та відео під парашутом зробити неможливо. Але безпосередньо на аеродромі можна домовитись з інструкторами про зйомку вашого стрибка з літака.

Отримати пластиковий сертифікат можна, приїхавши безпосередньо на аеродром, – а це чудовий привід своїми очима подивитись на стрибки з парашутом, – або Новою поштою.

Де купити сертифікат на стрибок з парашутом

Скайдайв в Україні вже давно перестав бути “елітним” видом спорту: стрибати з парашутом можуть усі охочі. Але, обираючи покупку сертифіката, обов’язково зверніть увагу на аеродром, який організовує стрибки. Він має гарантувати хорошу (4000+) висоту для тандем-стрибків, якісні та сучасні парашути типу “крило” для програми статик-лайн, досвідчених інструкторів. Більшість цієї інформації можна отримати з відгуків в гуглі або, як ми писали вище, під час особистого візиту на аеродром. У Києві усі ці переваги має аеродром Бородянка: клуб працює понад 30 років, тут виконують більше як 10 000 стрибків на рік.

Літо у самому розпалі. Встигніть подарувати стрибок з парашутом своїм друзям.

Ну, і собі також ))

фото Freepik

поширити новину: