Ви тут:
Спорт Суспільство 

Сергій Реброва визнали кращим футбольним тренером Угорщини

Український тренер «Ференцвароша» визнаний найкращим.

Як повідомляє sport.ua, Сергій Ребров прокоментував свій успіх так:

«Це нагорода для всієї моєї команди, спасибі всім, хто сприяв успіху Ференцвароша. Це другий рік і друге золото, я радий, що вони це визнали».

Наступного дня після завершення ігрової кар’єри Ребров оголосив про своє працевлаштування як тренера молодіжного складу київського «Динамо», де він став помічником Володимира Мунтяна. Незабаром після цього Ребров, який не мав тренерського досвіду, пішов на тренерські курси й після їхнього завершення отримав Диплом-А.
Сергій Ребров під час роботи в штабі тренера «Динамо» Юрія Сьоміна (вересень 2011)

У червні 2010 року Ребров став асистентом тренера другої динамівської команди, ставши помічником Геннадія Литовченка. А вже в серпні того ж року новий наставник збірної України Юрій Калитвинцев взяв обох тренерів в свій штаб і вони стали суміщати посади, працюючи так до квітня 2011 року, поки Калитвинцев керував збірною.

У грудні 2010 року Реброва було переведено до першої динамівської команди. Він став одним зі спеціалістів у тренерському штабі Юрія Сьоміна, а після приходу у вересні 2012 року Олега Блохіна залишився і в його штабі. 20 вересня 2013 року, після звільнення тренерського штабу (Олексія Михайличенка, Андрія Баля та Юрія Роменського), Ребров став асистентом Блохіна. У березні 2014 року отримав тренерський Pro-диплом УЄФА.

16 квітня 2014 року, після звільнення Блохіна, Ребров став виконувачем обов’язки головного тренера киян.

18 травня 2014 року Реброва було затверджено головним тренером київського «Динамо».

1 червня 2017 року Сергій Ребров покинув пост головного тренера футбольного клубу «Динамо» (Київ). За три роки роботи з клубом Ребров двічі ставав чемпіоном України (2015, 2016), двічі володарем Кубка України (2014, 2015), Суперкубка України (2016) та виводив киян в плей-оф Ліги Чемпіонів (2016).

21 червня 2017 року Сергій Ребров очолив тренерський штаб клубу із Саудівської Аравії «Аль-Аглі» із Джидди.

22 серпня 2018 року став головним тренером угорського клубу «Ференцварош».

Читайте також:

Чемпіонат України з футболу серед жінок поновлять

Система Orphus