Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Сьогодні – Всесвітній день поцілунків: цікаві факти

6 липня у всьому світі відзначають День поцілунків.

Сама ідея цього свята зародилася ще в XIX столітті у Великій Британії, 20 років тому воно було затверджено Організацією Об’єднаних Націй. У наш час в цей день у різних країнах влаштовують тематичні конкурси поцілунків.

Цікаво, що у давнину люди вірили, що під час поцілунку разом з диханням можна передати частку своєї душі. Тому до нього було особливе, сакральне ставлення.

Цікаві факти про поцілунки:

1. У середньому людина витрачає 2 тижні свого життя на поцілунки.

2. Перед вступом у шлюб середньостатистична жінка цілує 7-9 чоловіків.

3. Дослідження показали, що чоловіки, які цілують своїх жінок перед виходом на роботу, мають більшу зарплатню ніж ті, хто не робить цього. 

4. Найдовшим поцілунком став рекорд пари з Таїланду, встановлений у лютому 2013 року. 44-річний співробітник служби безпеки Еккахай Тіранарат та 33-річна домогосподарка Лаксана цілувалися 58 годин 35 хвилин та 58 секунд. 

5. А найдовший поцілунок під водою тривав 2 хвилини 18 секунд.

6. Американець Альфред Вольфрам 15 вересня 1990 року встановив рекорд, поцілувавши за 8 годин 8001 жінку (витрачаючи приблизно 3,6 секунди на одну).

7. Губи людини у 200 разів більш чутливі ніж кінчики пальців.

8. Цілуватися дуже корисно для здоров’я. По-перше, це запобігає появі зморшок, адже примушує рухатися 29 м’язів обличчя. До речі, при цьому спалюється 26 калорій. По-друге, поцілунок нормалізує кислотність в ротовій порожнині, а отже, цілуючись щоразу після їжі, можна знизити ризик виникнення карієсу. По-третє, поцілунок сповільнює утворення стресових субстанцій.

9. Пацієнти, яких регулярно цілують родичі та кохані, одужують швидше за “нецілованих” хворих.

10. Фільм-рекордсмен за кількістю поцілунків – “Дон Жуан” 1926 року. Стрічка німа, однак нестачу слів з лишком компенсує кількість поцілунків: їх у фільмі 191! Всі ці поцілунки отримали від Джона Беррімора дві актриси: Мері Астор і Естелль Тейлор.

поширити новину: