Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні підозрюваним у нападі на автомобіль Укрпошти мають обрати запобіжні заходи

Про це повідомили у Прокуратурі Полтавської області.

11 липня  прокурор Полтавської області Ярослав Голинський провів нараду, на якій правоохоронці доповіли йому про проведену роботу щодо розкриття та розслідування розбійного нападу на автомобіль «Укрпошти» та замаху на вбивство працівників цього підприємства.

Зазначалося, що 10 липня ввечері на підставі ухвал слідчого судді Октябрського районного суду Полтави встановлені особи були затримані відповідно до ст. 190 КПК України.

Сьогодні суд розглядатиме клопотання слідчих, погоджені з процесуальним прокурором, про обрання усім 4 підозрюваним запобіжних заходів у виді тримання під вартою.

На нараді узгодили спільні дії слідчих поліції та прокурорів для подальшого збирання та закріплення доказів у справі.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook повідомив про затримання трьох підозрюваних. Крім того, як заявив заступник міністра, поліція продовжує шукати навідників і посібників.  Усі затримані підозрювані у підриві та пограбуванні авто “Укрпошти” мешканці Полтавської області

Автомобіль «Укрпошти» був підірваний 7 липня поблизу с. Тишки Лубенського району. Унаслідок нападу 2 людей отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
поширити новину: