Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розвиток внутрішнього туризму: у Полтавській ОДА створили координаційну раду з питань туризму

30 липня у Полтавській ОДА відбулось перше засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській облдержадміністрації.

На зустріч запросили провідних фахівців з питань туризму й розвитку курортів, екскурсоводів, керівників туристичних агенцій, зелених садиб.

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко наголосила, що цього року українці через карантин ще більше почали подорожувати Україною. І це той момент, коли варто говорити про розвиток внутрішнього туризму.

Ми давно планували створення такого дорадчо-консультативного органу. Туризм без перебільшення на сьогодні є сферою, яка найбільше постраждала через пандемію. Ніколи внутрішній туризм не мав такої уваги, стільки про нього не говорили, ніхто стільки не подорожував Україною. Вже стільки хештегів з’явилось у соцмережах – #мандруйУкраїною, #любітьУкраїну, #подорожуйтеУкраїною, #Українанайкраща… Багатьох такі умови спонукають подорожувати територією України. Але в той же час з’являються всі недоліки по туризму: інфраструктура, послуги… Найбільшим недоліком є відсутність комунікації. Тому, сподіваюсь, з вашою допомогою ми розв’язуватимемо проблеми будь-якого рівня”, – зазначила Катерина Рижеченко.

На Полтавщині нині працюють над розробкою Стратегії розвитку культури і туризму, яка буде частиною Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

В.о. директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Інна Шерстюк, звертаючись до провідних фахівців з туризму, зазначила, що саме вони озвучуватимуть проблеми у своїй галузі.

Ми зараз створюємо формат і платформу для спілкування та обміну досвідом. Але проблеми у цій сфері будете озвучувати ви. Кожен по своїй сфері діяльності. Вони будуть дотичними одна до одної. Але займаючись питаннями туризму, ми бачимо лише верхівку айсберга. Бо кожного дня саме ви, екскурсоводи та фахівці, стикаєтесь з проблемами туристичної галузі”, – прокоментувала Інна Шерстюк.

У ході засідання обрали голову, заступника голови, секретаря та затвердили положення про Координаційну раду з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА.

Система Orphus