Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники закликають полтавців дотримуватися правил безпечної поведінки на воді

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити комплекс заходів спрямованих на запобігання надзвичайних подій та попередження виникнення нещасних випадків з людьми на воді.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, за останні кілька днів рятувальники відвідали пляжі у містах Кременчук, Полтава, Глобине, селищах міського типу Нові Санжари та Чутове, щоб нагадати відпочивальникам правила безпеки, виконання яких дозволить уникнути біди, а у разі виникнення надзвичайної події надати допомогу постраждалому.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники наголошували на тому, що необхідно уникати воду із швидкою течією, не заходити у воду напідпитку, не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Фахівці ДСНС радили у воду входити неспішно, обережно, пробуючи дно ногою, а купатися краще там, де є рятувальні служби. Особливо слідкувати за дітьми, адже їхня поведінка у воді не передбачувана. Також радили до плавок прикріпляти шпильку, бо якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Рятувальники зауважували, що переохолодження – головна причина трагічних випадків на воді.

Щоб громадяни не забували про життєво важливі правила та дотримувалися їх, рятувальники вручали відпочивальникам тематичні пам’ятки та листівки.

поширити новину: