Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини закликають бути обережними з вогнем під час жнив

На Полтавщині, як і в багатьох інших регіонах України триває жнивна кампанія. Зберегти врожай від вогню – головне завдання не лише для сільгоспвиробників, а й для рятувальників. Збільшують ризик виникнення пожеж саме спекотна погода та хлібозбиральна техніка, яка може бути у несправному стані, адже, навіть, невеличка іскра може призвести до масштабної пожежі.

З метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області проводить комплекс профілактичних заходів, повідомляють в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Так, за останні кілька днів співробітники Служби порятунку «101» відвідали хлібні масиви у Хорольському, Зіньківському, Лохвицькому та Кременчуцькому районах.

Рятувальники оглянули на відповідність вимогам пожежної безпеки зернозбиральну техніку місцевих сільськогосподарських підприємств та нагадали працівникам основні правила, що допоможуть уникнути пожежі під час збирання врожаю. Також, співробітники ДСНС вручали аграріям тематичні листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки у період жнив.

Фахівці Служби порятунку «101» нагадували, що забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна.

фото ДСНС

Система Orphus