Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Рекордне ЗНО: випускник отримав 795 балів з 800 можливих

Школяр з Івано-Франківщини Олександр Люклян склав ЗНО на 795 балів з 800 можливих.

Про це повідомила його вчителька Ольга Абрам, пише портал “Всеосвіта”.

“Знайомтесь, це учень 11-Б класу Перегінської школи №1 Люклян Олександр, який посів 1 місце в II етапі олімпіад з фізики, астрономії та англійської мови, й 2 місце з математики. Учень, який здобув на III етапі олімпіад 2 місце з астрономії та 3 місце з фізики й англійської мови. Учень, який був зарахований до команди учасників у всеукраїнській олімпіаді з астрономії, яка на жаль не відбулася через карантин. Учень, який посів 3 місце в олімпіаді з астрофізики, яка проводилась онлайн”, – пише вчителька.

Проте найголовнішим здобутком Олександра стали бали ЗНО. З української мови та літератури школяр набрав 200 балів, з математики також отримав максимальний бал. Англійську склав на 199 балів, а фізику – на 196.

Випускник розповів онлайн-виданню “Галичина”, що до ЗНО з української мови готувався досить ретельно:

“З математики сильно не готувався, адже завжди її знав, мені з цим пощастило. А от українську мову і літературу вчив за книжкою з підготовки до ЗНО Олександра Авраменка “Українська мова і література”.

Школяр думав, що хвилюватиметься під час іспиту, але почувався в аудиторії, як на звичайній контрольній. Можливо, це через те, що брав участь у предметних олімпіадах і мав досвід із написання іспитів:

“Карантин також допоміг, тому що останні три місяці навчання школа “не заважала” мені вчитися, можна було присвятити весь свій вільний час підготовці до ЗНО”, – переконаний він.

Під дописом учительки сотні освітян написали привітання випускнику й побажали йому подальших перемог. Окрім того, представники різних університетів уже запросили Олександра на навчання та запропонували йому вигідні умови.

Система Orphus