Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Разом проти пандемії COVID-19: у Лубнах презентували проєкт підтримки осіб похилого віку

У Лубнах презентували проєкт підтримки осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19. Проєкт спрямують на подолання соціальної ізоляції, розвитку взаємодопомоги серед літніх людей та міжсекторного партнерства і неформального волонтерства.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Ініціатори проєкту переконані, що комплекс даних мір вплине на пом’якшення наслідків пандемії та допоможе місцевим спільнотам приготуватися до другої хвилі поширення коронавірусної хвороби.

«Як відомо, COVID-19 уражає осіб похилого віку значно сильніше, ніж представників інших вікових груп. Тому важливо їм надавати соціальну підтримку,  знання про запобіжні заходи при пандемії, створювати умови для обміну інформацією та взаємодопомоги в спільнотах, які охоплюють літніх людей», – розповів  керівник проєкту Олександр Чепур.

Через карантин люди старшого віку часто перебувають в розпачі, депресії, пригніченому стані. Проєкт покликаний заповнити потребу у самозарадності спільнот літніх людей.

Про роль місцевого бізнесу у посиленні боротьби з наслідками пандемії коронавірусу розповів генеральний директор кампанії ТОВ «Буд – Буд» Сергій Корнієнко.

«У нас діє кол – центр, куди може зателефонувати літня людина і ми організуємо підвезення необхідних товарів. Також, ми інформували населення, розміщували на наших рекламних площах важливу інформацію про коронавірус», – додав він.

Найближчим часом організатори проведуть низку гуртків самодопомоги для літніх людей, соціальні візити, навчання для соціальних робітників та волонтерів, поширюватимуть соціальну рекламу у Лубенському і Гребінківському районах.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus