Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Проти дистанційного навчання мітингували і в Гадячі

22 липня у Гадячі під будівлею РДА зібралися небайдужі з вимогою скасувати дистанційне навчання.

Адже його можуть ввести у школах із 1-го вересня, якщо буде спалах коронавірусу, повідомляє Гадяч.City.

“Я вдячна усім, хто відгукнувся і прийшов на цю мирну акцію. Ми стоїмо разом на захист прав наших дітей. Адже дистанційне навчання – це дуже великий стрес для батьків, для учнів  і для вчителів. Ми не впевнені, що з 1 вересня відкриються для дітей гуртки. Просять розробити різні варіанти навчання, але ми не хочемо варіантів, хочему нормальне очне навчання” – зазначає викладач Гадяцької дитячої музичної школи Євгенія Коваленко.

Нагадаємо, цього дня під будівлею Полтавської ОДА мітингували батьки школярів проти запровадження дистанційного навчання. Начальник Управління освіти Полтавської міської ради Юрій Матвієнко зазначав, що наразі повинні бути розроблені три сценарії початку навчального року зі змішаною, дистанційною чи звичною формою навчання.

Також з 1 серпня Україну поділять на чотири зони – червону, помаранчеву, жовту й зелену – залежно від епідситуації в регіонах. Школи закриватимуть лише в областях, які потраплять до червоної зони. Натомість заклади освіти регіонів “зеленої” зони працюватимуть.

Аналогічні акції відбулись й в інших містах. Зокрема, у Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Луцьку, Черкасах та інших містах України, повідомляє Всеосвіта.

Система Orphus