Ви тут:
Суспільство 

Про Валерія Лобановського знімуть художній фільм “Наставник”

Студія KINOROB (FILM.UA) і АТ ФК “Динамо” (Київ) підписали меморандум про співпрацю в рамках створення повнометражного художнього фільму “Наставник” – байопіку про Валерія Лобановського.

Про це інформує 112.ua.

Також продюсери уклали угоду зі Світланою Лобановською – дочкою легендарного тренера, про те, що вона дає право на використання біографії Лобановського. Крім цього, Світлана виступить консультантом у питаннях сімейного життя і особистості метра за межами футбольного поля.

Події стрічки розкажуть про одного з найвеличнішних у світі футбольних тренерів і визнаного спортивного генія – Валерія Васильовича Лобановського і охоплять середину 70-х років минулого століття. Саме в цей період на весь континент гриміла слава київського “Динамо” – команди-зірки під керівництвом Лобановського. У 1973 році 34-річний тренер отримав запрошення очолити “Динамо” і за 2 роки привів клуб до перемоги в Кубку Кубків, а потім і в Суперкубку УЄФА.

Згідно з планом, історія про великого тренера буде розказана також за допомогою серіалу, виставок, книг, документального фільму тощо.

“На даний момент триває стадія фіналізації сценарію, попередній кастинг акторів, підбір знімальної команди, розробка ескізів та інше. Коли фільм вийде на екрани поки невідомо”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus