Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Про економний спосіб схуднути розповіла психолог

Якщо брати з собою на роботу ланч-бокс, то можна відчутно заощадити на їжі, а також привести в норму масу тіла. Таку заяву зробив Варвара Зародіна, клінічний психолог і фахівець з корекції ваги, повідомляє newsyou.info.

Ланч-бокс – це герметичний контейнер для транспортування їжі, який, як прийнято вважати, потрібен в основному школярам. Але Зародіна впевнена, що такий контейнер стане в нагоді і дорослим, які з його допомогою можуть економити на харчуванні, а також худнути.

«Якщо ви заздалегідь подбаєте про те, чим будете перекушувати в обідню перерву на роботі, то, по-перше, заощадите гроші на їжу, і, по-друге, зробите свій раціон кориснішим. Якщо ви ходите перекушувати з колегами, то ланч-бокс дозволить вам купувати в обід тільки, наприклад, чашку кави. Плюс, ви не будете їсти якісь не дуже корисні продукти, якими прийнято перекушувати на роботі – це, як правило, гамбургери або сендвічі. Тобто, мова йде про дуже дієвий спосіб схуднути і зберегти гроші », – сказала Зародіна.

Психолог зазначила, що при бажанні в ланч-бокс можна вмістити повноцінний і збалансований обід.

«Можна підібрати продукти так, що порція була невеликою, але достатньою для того, щоб ви не відчували голод до вечора. Якщо носити з собою на роботу ланч-бокс, то ви будете їсти саме ті продукти, які запланували, що сприятливо позначиться на вашій фігурі», – пояснила фахівець.

Перейти до вмісту