Ви тут:
Суспільство 

Презентували новий додаток, який допоможе замовити лікаря онлайн

Український онлайн-хаб Doc.ua запустив мобільний додаток.

Про це повідомляє 24 канал.

Він дає змогу обрати лікаря за спеціалізацією, порівняти вартість послуг, записатися до нього на прийом, і потім залишити відгук.

Цей додаток об’єднав 1,5 тисяч медичних закладів, 11,4 тисяч лікарів і 300 тисяч відгуків від користувачів.

Одним із цікавих нововведень стала можливість записатися на лабораторний аналіз, а також придбати ліки чи отримати аудіоконсультацію.

Також Doc.ua уклав меморандуми про співпрацю з Міністерством охорони здоров’я України, Київською, Черкаською та Херсонською обласними держадміністраціями.

Застосунок Doc.ua вже доступний для пристроїв на базі Android та iOS.

 

Doc.ua — український безкоштовний інтернет-сервіс з пошуку лікарів і запису на прийом. Спеціалізується на наданні інформації щодо медичних фахівців, медичних установ. Допомагає пацієнтам у підборі лікарів, клінік і записі на прийом.

Проект заробляє на комісії від клініки за пацієнта, який записався через сервіс та здійснив візит до лікаря. Для пацієнтів сервіс є безкоштовним. Запис на прийом можливий через онлайн-форму на сайті або телефоном. Рейтинг лікаря формується залежно від освіти, кваліфікації, наукового ступеня, стажу роботи та відгуків. Якщо відгуки про лікаря позитивні, то рейтинг зростає, якщо негативні — падає.

Читайте також:
Шишацька районна лікарня отримала апарат ШВЛ

На сайті представлені лікарі та медичні установи Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова та Миколаєва. Сайт також має сервіс, що займається організацією лікування в Ізраїлі, Німеччині, Угорщині, Туреччині.

Система Orphus