Ви тут:
прес-конференція Суспільство 

Послуга «Smartbox» з 2021 року перезавантажується: Укрпошта розробляє новий продукт

Укрпошта із 1 січня 2021 року перезавантажує «Укрпошта SmartВox». Клієнтам буде запропонований новий продукт, який зараз розробляється в компанії на основі цієї послуги.

Про це йдеться на офіційному сайті Укрпошти.

«Плануємо для клієнтів більш зручний формат послуги. Зокрема, із впровадженням ERP, надамо можливість оплати цієї послуги як відправником, так і отримувачем. Ще зняти обмеження по сумі оціночної вартості, можливість кур’єрської доставки та надійніші коробки. Після тестування послугу презентуємо клієнтам», – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

До 31 грудня поточного року послуга «Укрпошта SmartВox» працює за наявності коробок. У відділеннях, де вони відсутні, можна буде використати звичайне пакування Укрпошти та відправляти посилки за тарифом послуги «Укрпошта Експрес», що має оптимальне співвідношення ціни та якості й співвідносні терміни доставки.

«Укрпошта SmartBox» – це можливість оплатити, упакувати і оформити відправлення, не виходячи з дому чи офісу, та залишити без черги у поштовому відділенні оформлену коробку із вкладенням.

«Укрпошта Експрес» – швидка доставка до будь-якого населеного пункту України із зручною градацією посилок за вагою.

Послугу «SmartBox» Укрпошта ввела у червні 2017 року.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb