Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 140 тисяч гривень штрафу має сплатити полтавська піцерія за низку порушень, – Держпродспоживслужба

Майже 147 тисяч гривень штрафу до державного бюджету має сплатити заклад громадського харчування – піцерія «Домашня кулінарія» за низку порушень у сфері безпечності харчових продуктів.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Такі результати розгляду справи про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти та корми.

Перевіркою було встановлено, що в холодильних та морозильних камерах знаходилася продукція без маркування, із закінченим терміном придатності, зберігання її організовано в тому числі у відкритих ємкостях, в пакетах для сміття, в контейнерах з порушеною цілісністю, без відокремлених сировини та готової до споживання продукції.

Головним державним інспектором та головним  державним  ветеринарним  інспектором  Полтавської області ухвалено рішення про вилучення з обігу 28,275 кг харчових продуктів, що не відповідають вимогам харчового законодавства. 

“Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», правопорушення – тягне за собою накладення штрафу. Отож, заклад громадського харчування ТОВ «Половки» та ФОП Герасименко Л.В., до державного бюджету сплатять майже 147 тисяч гривень” – йдеться у повідомленні.

Піцерія відновить свою роботу тільки після позапланової  перевірки фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та повного усунення порушень.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини”, 4 липня спеціалісти  Держпродспоживслужби позапланово, за зверненням скаржниці, перевірили  заклад громадського харчування «Піцерія» ТОВ «Половки» та виявили низку порушень в сфері безпечності харчових продуктів.

Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області

Система Orphus