Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Поличка-рятівничка”: у Нових Санжарах впроваджують соціальний проект

У продуктових магазинах Нових Санжар вирішили встановити соціальні полички.

Проєкт реалізують в супермаркеті “Маркетопт” за сприяння народного депутата України 8 скликання та почесного жителя селища Андрія Реки, який розповів:

«Проєкт актуальний та на часі. Подібні полички є новими для смт. Нові Санжари та привертають увагу до важливої проблеми незахищених верств населення. Вирішує проблему байдужості населення до низького матеріального забезпечення соціально-вразливих верств населення Новосанжарської громади. Адже життя непередбачуване і сьогодні ви комусь допоможете, а завтра допоможуть вам».

Також Андрій Река додав, що дану практику бачив у Європі і вважає, що це прекрасна ініціатива.

Ініціаторкою соціального проекту стала Випускниця програми МЗУ 2020 Фонду родини Богдана Гаврилишина, спеціаліст інформаційного забезпечення в Полтавській обласній раді Анастасія Гладун. 

“Основна ідея проєкту – встановити в продуктових магазинах «соціальні полички». Відвідувачі крамниць, купуючи продукти для себе, водночас можуть придбати якийсь зайвий товар (хліб, крупи, консерви) та залишити його на цих спеціально відведених стелажах. А ті, у кого є така потреба – можуть взяти собі необхідні товари”, – розповіла Анастасія Гладун.

Жителі селища підтримують таку ідею. 

«Це гарна ідея в наш нелегкий час. Обов’язково буду допомагати жителям селища, які цього потребують» – додала жителька Нових Санжар.

Проект не лише допоможе вирішити проблеми незахищених верств населення, а й об’єднає місцевих жителів. До речі, соціальні полички планують встановлювати у магазинах району, а згодом і області.

поширити новину: