Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на навчання в школу “Інженери Порозуміння”

Школа “Інженери Порозуміння” завершує набір слухачів на 12-місячне навчання. Вперше до участі у навчанні навичкам мирного врегулювання конфліктів за поглибленою програмою із повною зайнятістю запрошуються кандидати з усіх областей України.

Кінцева дата подання заявки до групи №6 Школи ІП – 2 серпня 2020 р.

Школа “Інженери Порозуміння” успішно працює з 2017 року. Це однорічна інтенсивна навчальна програма для здобуття навичок мирного врегулювання конфліктів за методикою Ненасильницького спілкування.

Інженери Порозуміння своєю працею сприяють відновленню в країні соціальної сили, коли на місце боротьби приходить розуміння, сприйняття і співпраця, і таким чином суспільство оздоровлюється та набуває спроможності до демократичного розвитку.
Інженер Порозуміння – це той, хто підтримує громади у пошуку мирних шляхів виходу із деструктивних конфліктів.

Умови навчання та практики:
– Локація: Київ
– Тривалість програми: 12 місяців
– Навчання: безоплатне
– Витрати на проїзд, харчування та проживання компенсуються.

Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проєкт розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі у навчальній програмі повної зайнятості Школи ІП.

– Термін заповнення форм для участі у конкурсі: до 24:00 02 серпня 2020 р.

З 2017 року Школа надає повний цикл теоретичних знань та практичних навичок миропобудови та порозуміння. Слухачі вивчають інструменти діалогу, медіації, фасилітації, кризові переговори та багато іншого. Все те, що стає основою для роботи з конфліктами різного рівня.

Викладачі-тренери, та ментори Школи – фахівці з різних куточків світу, які не просто знають теорію, а самі занурювалися у військові конфлікти, являються практикуючими медіаторами та фасилітаторами, які вирішують спори альтернативними способами.

Сьогодні в Україні працюють двадцять чотири фахових випускники, яких Школа підготувала за три роки свого існування. Чимало громадських організацій та представників місцевого самоврядування із вдячністю згадують про співпрацю з Інженерами Порозуміння й звертаються до ГО «Простір Гідності» із запитами про діалогову співпрацю та залучення сертифікованих учасників Школи до вирішення конфліктних перемовин у своїх регіонах.

Навчальна програма проекту передбачає здобуття учасниками Школи навичок з Ненасильницького спілкування, медіації, фасилітації діалогів, кризових переговорів та ін. Їх можна назвати «майстрами з налагодження міжлюдських відносин», а лід-тренер Школи ІП, сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування та сертифікований спеціаліст з кризових переговорів Карл Плеснер порівнює уміння Інженерів Порозуміння з майстерністю автомеханіка: «Коли у вас ламається автівка, важливо, щоб вона була полагоджена, і її можна було безпечно використовувати. З таким питаннями допомагають на автосервісі. Подібне можна сказати й про суспільні взаємини: коли вони руйнуються чи напружені, Інженер Порозуміння знає, як налагодити зв’язки у конфліктах, що завдають людям шкоди та болю. Наші випускники допомагають учасникам конфлікту комунікувати між собою, щоб вони могли вирішувати разом складні ситуації у мирний спосіб, замість протистояти і боротися один з одним».

Більше інформації та кнопка на реєстраційну форму на офіційній сторінці проєкту:
https://peaceengineers.com

Довідково про проєкт: проєкт «Діалог задля вирішення конфліктів» здійснюється в Україні Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2022 рр. у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

фото Freepik

Система Orphus