Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитись до акції “Липень без пластику” та отримати за це подарунки

Еколтава спільно з шоу-румом EcoEstetik goods&crafts розігрує подарунки з нагоди участі у акції «Липень без пластику», яка проходить у всьому світі. Мета – відмова від одноразових пластикових виробів, пакетів та упаковок на 31 день.

Долучитись до акції не пізно і зараз, тим паче, що за участь у челенджі розігруються подарунки. А усім учасникам, які виконають умови, описані нижче дарують знижку 7% на покупки в EcoEstetik goods&crafts.

Крім цього, організатори оберуть двох переможців: одного на Facebook і одного в Instagram. Кожному чи кожній з них дістанеться:
– Сертифікат на 150 грн на покупки в EcoEstetik goods&crafts
– Бамбукова зубна щітка
– Шопер
– Футболка від Ekoltava

Умови участі:
1. Опублікуйте пост, у якому розкажіть, як проходить ваш липень без пластику. Давайте волю фантазії і розповідайте, чи це ваша перша спроба екологічного стилю життя; наскільки вдається скоротити кількість пластику; від чого відмовитися було легше, а від чого – важче. Діліться вашим досвідом, порадами і думками на тему.
2. Позначайте у пості ​ Ekoltava та ​ EcoEstetik goods&crafts (обов`язково через @, щоб організатори змогли прочитати і порадіти за ваші досягнення)
3. Додайте хештег ​ #мійлипеньбезпластику.

Результати будуть вже 31-го липня. Оберуть двох переможців. А знижкою в EcoEstetik goods&crafts можна буде скористатися впродовж усього серпня.

фото ілюстраційне

поширити новину: