Ви тут:
здоров’я Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавців закликають дотримуватись правил карантину

Полтавський обласний центр громадського здоров’я закликає полтавців не нехтувати заходами безпеки.

“Коронавірусна інфекція нікуди не зникла. І ось невтішний результат: за останню добу, з 29 на 30 липня, в області зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювань, за останній тиждень – 60”, – нагадують у центрі громадського здоров’я.

З початку пандемії на Полтавщині на COVID-19 захворіла 431 людина.  Незважаючи на зусилля медиків, 15 людей померли. Ще не одужали (продовжують лікування) 90 людей.  

Читайте також: Коронавірус в Україні: як вберегти себе та рідних

Вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. До зростання захворюваності на COVID-19 призводить недотримання мешканцями області вимог «зеленої зони» адаптивного карантину.

“Особливу небезпеку щодо зараження коронавірусною інфекцією у літній період несуть незахищене контактування з прибулими з-за кордону, інших регіонів та поїздки  до курортних областей.   Збільшення кількості захворювань може призвести до посилення вимог карантину та переведення області із «зеленої зони» адаптивного карантину у «помаранчеву» або навіть «червону» з жорсткими обмеженнями”, – наголошують фахівці.

Зменшити ризик зараження COVID-19 і подальшого поширення інфекції доволі просто:

  • Дотримуйтеся соціальної дистанції – 1,5 м!
  • Часто мийте руки та користуйтеся антисептиками!
  • Продовжуйте правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, супермаркети, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!
  • Утримуйтесь від відвідування курортних областей та багатолюдних заходів!
  • Проводьте вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

Система Orphus