Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавців закликають дотримуватись карантинних обмежень

Минула доба принесла нам тривожні новини. На жаль, з моменту пом’якшення карантину, кількість хворих в області поступово збільшується.

На ранок 16 липня на COVID-19 в області захворіло 6 людей. Серед хворих – п’ятеро з Полтави та один з Кременчука. 

З початку пандемії на Полтавщині зареєстровано 343 підтверджених випадки захворювання на COVID-19 та 13 випадків смерті пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19.

На сьогоднішній день в області ще не одужали (продовжують лікування) 23 особи.

Особливу небезпеку щодо зараження коронавірусною інфекцією у літній період несуть незахищене контактування з прибулими з-за кордону, інших регіонів та поїздки на морські «оздоровлення» до курортних областей. Так, цьогоріч це слово беремо в лапки.

Полтавський обласний центр громадського здоров’я звертається до полтавців:

  •  Не забувай, що відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих допоможе не допустити подальшого зростання COVID-19 та повернення жорстких умов карантину!
  • Продовжуй правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, магазини, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!
  • Намагайся цього року утримуватися від відвідання курортних областей!
  • Дотримуйся соціального дистанціювання 1,5 м!
  • Часто мий руки та користуйтеся антисептиками!
  • Проводь вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

“Такі прості правила реально допомагають суттєво зменшити ризик поширення вірусу та захищають наше з вами здоров’я та життя”, – резюмують у Центрі.

Система Orphus Поделиться на fb