Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці отримають одноразову матеріальну допомогу: з міськбюджету виділили понад 430 тисяч гривень

У межах програми “Турбота” полтавці отримають одноразову матеріальну допомогу на загальну суму чотириста тридцять три тисячі вісімсот дев’яносто сім гривень.

Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконкому, повідомили у Полтавській міській раді.

Зокрема, допомогу отримають мешканці міста за особистими зверненнями відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста на суму триста шістдесят тисяч гривень. Матеріальну допомогу виплатять родині на поховання учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії (за зверненням). Також одноразову матеріальну допомогу отримають два учасника бойових дій. Крім цього, щоквартально, починаючи з третього кварталу, протягом 2020 року перерахують матеріальну допомогу матері дитини (за зверненням).

За Програмою перерахують кошти у розмірі сорок тисяч гривень для виплати одноразової матеріальної допомоги родині на лікування дитини (за зверненням). А також виплатять одноразову матеріальну допомогу особі для реабілітації дитини за зверненням – шістнадцять тисяч вісімсот дев’яносто сім гривень.

За Програмою надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2, 4 виплату отримає один мешканець у сумі п’ятнадцять тисяч гривень.

Що стосується відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у червні 2020 року, згідно з Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення “Турбота” на 2020 рік, компенсаційні виплати з міського бюджету перерахують перевізникам у сумі сто шістдесят одна тисяча двадцять п’ять гривень.

Фото: Полтавська міська рада

Система Orphus