Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці отримають майже 300 тисяч гривень матеріальної допомоги

За Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2020 рік на засіданні міськвиконкому виділили матеріальну допомогу на загальну суму двісті дев’яносто шість тисяч вісімсот гривень.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Матеріальну допомогу отримають полтавці за особистими зверненнями на суму двісті чотири тисячі гривень. Також одноразову матеріальну допомогу отримає особа, якій у липні виповнюється 101 рік в розмірі дві тисячі грн.

Одноразову матеріальну допомогу отримає родина на лікування дитини за зверненням у сумі сорок тисяч гривень. За II квартал та щоквартально протягом III- IV кварталів 2020 року перераховуватимуть матеріальну допомогу двом батькам (опікунам або піклувальникам) дітей по дві тисячі сто гривень кожній дитині.

Ще тисячу гривень як одноразову матеріальну допомогу отримає учасник бойових дій, який брав участь в зоні ООС в Донецькій та Луганській областях, за зверненням.

Також кошти виділять на фінансування Полтавської обласної організації українського товариства сліпих на загальну суму тридцять сім тисяч двісті гривень.

Фото ілюстративне

Система Orphus