Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавській обласній інфекційній лікарні подарували найсучасніший апарат ШВЛ

28 липня Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні передали апарат ШВЛ від фірми “Надєжда”.

“Це сучасний апарат штучної вентиляції легенів. Виробник Швейцарія. 2020 року випуску. Цей апарат надійний та безпечний. Це так званий багатофункціональний модульний комплекс. Хочу подякувати групі компаній “Надєжда” за надану допомогу”, – розповіла головний лікар КП “Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня” Наталія Свириденко.

Апарат ШВЛ розмістять у реанімаційному відділенні лікарні. На даний час у лікарні є 9 апаратів ШВЛ, які протягом пандемії подарували благодійники.

“Це 10 апарат ШВЛ в нашій лікарні. А, саме, апарат високого класу — єдиний”, – додала Наталія Свириденко.

Читайте також: Соцпрацівники Полтавщини отримали засоби індивідуального захисту

Директор мережі АЗС “BVS” Олександр Крачко розповів, що їхня ціль — це здорові люди. А допомагаючи лікарням, сподіваються, що з них братимуть приклад й інші підприємці.

“З початку пандемії група компаній “Надєжда” вирішила допомагати закладам охорони здоров’я регіонам, де ми працюємо. Так, як наша фірма є полтавською, то найбільше і допомагаємо полтавський лікарням. Сьогодні на безоплатній основі передаємо інфекційній лікарні найсучасніший апарат ШВЛ. Його вартість понад мільйон гривень. Сподіваємося, що це обладнання не знадобиться нашим лікарям, але воно має бути в лікарні”, – сказав Олександр Крачко.

З початку пандемії “Надєжда” надали допомогу 68 закладам охорони здоров’я.

Система Orphus