Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські поліцейські отримали нові автомобілі

З нагоди Дня Національної поліції, який відзначають 4 липня, Полтавські правоохоронці отримали 8 нових сучасних автомобілів Renault Duster та Mitsubishi Outlander. Придбання 6 автівок Renault стало можливо завдяки обласній “Програмі підтримки правоохоронних органів”.

Урочиста передача авто відбулась біля будівлі ГУ НП в Полтавській області.

На заході були присутні: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, заступник голови Полтавської міської ради Сергій Рекотов, голова Управління СБУ у Полтавській області Євген Борзілов, прокурор Полтавської області Ярослав Голинський.

“В області діє “Програма підтримки правоохоронних органів, і одне з положень цієї програми – це підтримка Національної поліції. Ми виділяємо кошти для того, щоб допомогти придбати правоохоронцям ось такі автомобілі. Минулого року це було десять автівок, у цьому році – 6 авто. Це дозволяє поліції оновлювати свою матеріально-технічну базу. Загалом, дана програма – комплексна, вона передбачає допомогу, як поліції, так і СБУ та прокуратурі. 8,5 млн грн виділено саме поліції. 2,5 млн грн з них вже освоєно”, – розповів Олександр Біленький.

Привітав правоохоронців зі святом та розповів про плани допомоги та вдосконалення роботи поліції Полтавщини і голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Хочу привітати правоохоронців з прийдешнім святом — Днем Національної поліції. Область постійно підтримує поліцію Полтавщини, допомагає покращувати матеріально-технічну базу. Наразі ми плануємо в межах Програми надати близько 5-ти млн грн на закупівлю нового автотранспорту. Також ми продумуємо питання щодо встановлення додаткових камер фіксації правопорушень. Ми завершуємо ремонт траси “Київ — Харків — Довжанський” у межах Полтави. Там якісне покриття і може постати питання щодо дотримання водіями швидкісного режиму. Тому плануємо там встановити камери фіксації порушень”, – зазначив Олег Синєгубов.

Подякував обласній владі за допомогу та розповів про те, як поліція буде використовувати дані авто, очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

“Ми визначили, що такі автомобілі потрібні поліції саме у сільській місцевості для забезпечення чергових частин. Вони обладнанні всім необхідним для несення служби. Райони, куди будуть передані авто, обирали за напруженістю роботи та забезпеченістю. У нас є порозуміння з обласною владою, з центральним апаратом Нацполіції. Вважаю, що до кінця року ми ще 12 авто за обласні кошти ми придбаємо “, – наголосив Іван Вигівський.

Також, у рамках урочистого заходу з нагоди Дня Національної поліції України найкращі правоохоронці Полтавщини отримали грамоти та чергові звання.

 

Система Orphus