Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Полтававодоканал” збирається закрити більшість дворових водонапірних колонок

Через заборгованість споживачів КП ПОР Полтававодоканал” збирається закрити більшість дворових колонок міста.

Як повідомили у пресслужбі підприємства, станом на 1 червня 2020 року споживачі, водопостачання яких передбачене від вуличних та дворових водорозбірних колонок загального користування, заборгували підприємству 3770,22 тис. грн.

“У зв’язку з тяжким фінансовим станом на підприємстві надання послуг надалі без вчасної оплати в повному обсязі є неможливим. Щоб запобігти безконтрольному використанню та втратам води, КП ПОР «Полтававодоканал» готує заходи по закриттю та демонтажу більшості водорозбірних колонок міста”.

З метою запобігання відключення ВРК загального користування, підприємство звертається до абонентів-боржників в терміновому порядку сплатити заборгованість за фактично спожиті послуги водопостачання, укласти Договір про надання послуг та оплачувати послуги готівкою або в безготівковій формі на рахунок Водоканалу не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

“При відсутності коштів для оплати заборгованості в повному обсязі рекомендуємо укласти договір про погашення реструктуризованої заборгованості за послуги з централізованого водопостачання”.

У підприємстві нагадали, що середньомісячна вартість послуг на 1 особу користувача послуг вуличної водорозбірної колонки загального користування становить 20,49 грн; середньомісячна вартість послуг на 1 особу користувача послуг дворової водорозбірної колонки загального користування  – 73,76 грн.

Фото ілюстративне

Система Orphus