Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини підбила підсумки роботи за 6 місяців поточного року

На колегії в Головному управлінні поліції Полтавщини, що відбулась 14 липня, проаналізували рівень злочинності в регіоні, стан розкриття злочинів, досягнення і недоліки у службовій діяльності, а також анонсували пріоритетні напрями діяльності.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Очільник поліції області Іван Вигівський подякував особовому складу Управління карного розшуку, Слідчого управління та працівникам територіальних підрозділів області, які минулого тижня приймали активну участь у розкритті розбійного нападу на автомобіль “Укрпошти”.

“Вдячний кожному із вас, хто брав участь у розкритті резонансного злочину. Завдяки вашим зусиллям та злагодженим діям нам вдалося оперативно розшукати озброєних та небезпечних зловмисників” – повідомив начальник поліції області.

Також акцентували увагу на позитивній динаміці у сфері протидії організованій злочинності. Із початку року на Полтавщині поліція припинила діяльність 7 організованих злочинних груп, що “спеціалізувалися” на наркозлочинах, квартирних крадіжках, розбійних нападах, шахрайствах та незаконному заволодінні транспортними засобами. Загалом в області спостерігається зменшення рівня злочинності на 14,1 %.

Із доповідями і звітами виступили керівники галузевих служб і територіальних підрозділів поліції.

Окрему увагу приділили пріоритетним напрямам діяльності поліції, визначеним керівництвом Національної поліції України, серед яких:

– 100-відсоткова реєстрація та оперативне реагування на звернення та повідомлення громадян;

– максимально швидке прибуття поліції на виклик і місце події;

– налагодження тісної співпраці з органами місцевого самоврядування і територіальними громадами у сфері створення безпекового середовища. Зокрема, продовження спільної роботи над створенням на територіях Об’єднаних територіальних громадян “Поліцейських станцій”. У цьому контексті одним із ключових завдань в цьому році є впровадження інституту поліцейських офіцерів громади.

– Вжиття максимально ефективних заходів із розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, протидії наркозлочинності, а також запобігання насильству в сім’ї.

“Особливий наголос Іван Вигівський зробив на професійній підготовці поліцейських, транспортній дисципліні і дбайливому ставленні до службового майна. Начальник Главку акцентував на дотриманні заходів особистої безпеки поліцейських під час виконання службових завдань, а також на систематичному покращанні фахового рівня”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus