Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Поліцейські з Полтавщини допомагають в евакуації людей із зони масштабної пожежі в Луганській області

На Луганщині тривають заходи із ліквідації пожежі, що на сьогодні вже знищила 5000 гектарів лісу. За інформацією Національної поліції України, унаслідок надзвичайної ситуації загинули  місцеві мешканці, вогнем пошкоджено та знищено понад сотню житлових будинків.

Про це інформує Поліція Полтавської області

У масштабній рятувальній операції беруть участь і працівники батальйону патрульної поліції особливого призначення «Полтава» та зведеного загону поліцейських Полтавської області. Правоохоронці з Полтавщини на чолі з Олександром Сап’яном, начальником батальйону «Полтава», який є старшим ротації, допомагають у порятунку людей та майна. А також у складі мобільних груп патрулюють населені пункти для запобігання випадкам мародерства.

Нагадаємо, серед основних ймовірних причин загорання Ігор Клименко, Голова Національної поліції України, назвав погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал. У місці надзвичайної ситуації працюють понад 50 слідчих у складі посилених слідчо-оперативних груп, створені пошукові групи оперативників блоку кримінальної поліції. Охорону публічної безпеки й порядку на місці ліквідації пожеж здійснюють більш ніж 200 поліцейських

Система Orphus