Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податковий борг полтавців сягнув 5938,6 млн грн

Податковий борг – загальнодержавна проблема. Не забезпечення місцевих та державного бюджетів погіршує стабільність фінансової системи держави та унеможливлює фінансування програм соціально-економічного розвитку.

На сьогодні податковий борг платників податків, що перебувають на обліку у Полтавській області, сягає 5938,6млн.грн., з них до місцевого  складає 412,0 млн грн.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

“Добровільна та своєчасна сплата податків, недопущення утворення податкового боргу сприяє піднесенню економіки нашої країни та дає можливість платнику уникнути таких процедур, як опис майна в податкову заставу, стягнення коштів боржника, продаж його майна, стягнення дебіторської заборгованості, що передбачено нормами Податкового кодексу”, – йдеться у повідомленні.

Платники податків можуть отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

У приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника). Суми заборгованості перед бюджетом позначено червоним кольором.

поширити новину: