Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Плівки “Деркача” – це потужна інформаційна російська агресія”, – секретар РНБО

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі “Право на владу” на каналі “1+1” заявив, що всередині України відбувається потужна інформаційна російська агресія.

Про це повідомляє “5 канал”

“Те, що ми сьогодні спостерігаємо, це один з елементів інформаційних воєн: вони дуже потужні, і багато людей на них не звертають увагу, але вони є, ці процеси всередині нашої країни. У нас дуже потужна інформаційна російська агресія всередині країни”, – наголосив Данілов.

Секретар РНБО також зауважив, що з нею дуже складно боротися, оскільки що Україна – не тоталітарна держава з вільним суспільством і каналами інформації, які “фізично неможливо закрити”.

“Коли з’являється та чи інша інформація, і її починають роздувати, роблячи з мухи слона… А на те, що днем раніше це була муха, вже ніхто не звертає уваги”, – резюмував він.

Як відомо, після оприлюднення чергових “плівок Деркача” Служба зовнішньої розвідки також зробила заяву про інформаційні спецоперації РФ проти України.

“Активізація багатовекторної роботи країни-агресора в українському інформаційному просторі є визнанням ефективності роботи українських спецслужб та спробою використати Україну для зовнішнього впливу на перебіг політичних подій у світі. Українські розвідувальні та спеціальні служби розуміють зазначені виклики та консолідовані у своєму головному завданні – захищати національну безпеку України”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, у штабі колишнього віцепрезидента США Джо Байдена відреагували на “плівки Деркача”, назвавши їх “повністю відредагованими”.

Система Orphus