Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Підстав для посилення протиепідемічних заходів на території Полтавської області нині немає», – Євген Греков

У Полтавській ОДА в режимі відеоселектору провели регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Заступник директора державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр» Анатолій Журавльов розповів, що за останні 3 тижні було зареєстровано 254 підозри на коронавірус, виявлено 35 підтверджених випадків. Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить  0,88%. Охоплення тестуванням – 45,30 на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення коронавірусу складає 0,98%.

«Епідемічна ситуація в Полтавській області нині стабільна», – сказав Анатолій Журавльов.

Виходячи зі сприятливої епідемічної ситуації на Полтавщині, комісія ТЕБ і НС рекомендувала не посилювати протиепідемічних заходів.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков звернув увагу присутніх на постанову Кабміну. В ній ідеться, що не можна працювати в нічний час розважальним закладам і суб’єктам господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанам, кафе, барам, закусочним, їдальням, кафетеріям, буфетам тощо) після 23-ї та до 7-ї години ранку.

«Підстав для посилення протиепідемічних заходів на території Полтавської області нині немає. Однак на РДА, міськвиконкоми, ОТГ, територіальні органи виконавчої влади покладається обов’язок щодо вжиття заходів із дотримання даної заборони. Контроль покладено на поліцію, райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування. Крім того, відповідно до рішення державної комісії з ТЕБ та НС щоденно має проводитися моніторинг виконання протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи закладів харчування та розважальних закладів в нічний час. Відповідальні органи контролю мають щоденно звітувати, а відповідна інформація – передаватися до Кабміну», – сказав Євген Греков.     

Фото adm-pl.gov.ua

Система Orphus